Mamak Çilingir

Mamak Çilingir Kilit Değişim Servisi

Mamak Anahtar olarak uzun süredir bu sektörde yer almaktayız. Çilingir, Oto Çilingir ve Oto Anahtar konusunda işler yapmakta olup her türlü probleminizi ortadan kaldırmaktayız. Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkartmak adına çalışma sistemimizi 7/24 yaparak bize ihtiyaç duyabileceğiniz her an yanınızda olmak için elimizden gelini yapıyoruz. Genelde Mamak ve Çankaya Bölgelerine iş yapmakta olup bizi aradığınızda 10-15 dakika içinde yanınızda olabilmekteyiz.

Mamak Çilingir olarak kilitli yada Çekili ev ve ofis kapılarınızı çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Çekili kapılarda işlem çok kısa sürmektedir. Fakat kilitli kapılar için işlem kilit yada kapıya zarar vermemek için daha ayrıntılı ve özel cihazlarla yapılabilmektedir. Bu durumda bile olsa bazen kilitli kapılarda olumlu sonuç vermememktedir. Bu durumda yapılan işlem kilit sisteminizi kırarak çıkartmak ve kapınıza en uygun kilidi takmaktır. Bunun maliyeti biraz daha yüksek olmaktadır. Bu yüzden de işe başlatmadan önce fiyat almanızı öneririz.

Çilingir ne kadar basit görünsede belli bir tecrübeye ihtiyaç duyulan ve güven isteyen bir iş dalıdır. Çağırdığınız çilingirlerin bir dükkanı olup olmamasına özen göstermenizi öneririz. Yoksa hırsıza elinizle kapınızın anahtarını vermiş olabilirsiniz. Biz Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının Üyesi olup kartlarımızı iş bitiminde istemenizi öneririz. İlerde daha büyük problemlere yol açmamak adına.